مدیر کده

دانلود نمونه سوال و جزوه

ver 1
آدرس همیشگی سایت : www.modirkade.ir

در حال حاضر اکثر کاربران اینترنت ، نام فایرفاکس ، مرورگر محبوب وب را شنیده اند و با یکبار استفاده آن را جایگزین اینترنت اکسپلورر کرده اند. این مرورگر فوق العاده که از نظر سرعت و امنیت از هر جهت نسبت به IE برتر است در داخل خود ترفندهایی نیز نهفته است. در این ترفند قصد داریم به معرفی 12 راه برای استفاده بهتر و بهینه تر از قسمت های مختلف فایرفاکس پرداخته ایم که این مرورگر را پیش از پیش کاربردی تر میکند.

1- فضای نمایش بیشتر
آیکون های موجود در نوار ابزار را کوچک تر کنید.به این آدرس بروید. View - Toolbars - Customize و “Use small icons ” را تیک بزنید.

بقیه در ادامــــــــــــــه مطلب

FunSara.Com | فان سرا دات کام

اگر شما در هزينه هاي خود جهت اتصال به اينترنت مي خواهيد كمي صرفه جويي كنيد اين قسمت را بخوانيد.
در اين قسمت ما قصد داريم به معرفي فعاليتهايي كه شما مي توانيد در حالت Offline انجام دهيد بپردازيم ولي Offline چيست و چه تفاوتي با Online دارد؟
ما در اينترنت با دو اصطلاح Online و Offline رو به رو هستيم، هنگامي كه شما به اينترنت متصل هستيد اصطلاحاً به شما مي گويند Online و هنگامي كه به اينترنت متصل نمي باشيد به شما مي گويند Offline هستيد.ولي چگونه مي توان در حالت Offline بدون اينكه به اينترنت متصل بود از آن استفاده كرد؟ براي رسيدن به جواب اين سؤال با ما همراه شويد.
نكته: يكي از پيش پا افتاده ترين كارهايي كه شما مي توانيد در حالت Offline انجام دهيد تايپ و ويرايش نامه هايي است كه مي خواهيد Email نماييد.

لیست کامل تمامی دستورات قابل اجرا از طریق Run

با استفاده از دستورات موجود در این لیست که بیش از ۱۱۰ دستور را شاملمیشود شما میتوانید تنها از طریق Run ویندوز ، و تایپ ساده دستور کوتاهبلافاصله برنامه مورد نظر را اجرا نمایید. این برنامه میتواند برنامه هایمعمولی ویندوز و حتی برنامه های متفرقه نصب شده باشد. در صورتی که بتوانیدتعداد زیادی از این دستورات را به خاطر بسپارید و آنها را در کار روزانهخود هنگام کار با کامپیوتر به کار بگیرید ، آنگاه شما را میتوان یک کاربرواقعأ حرفه ایدر ویندوز نامید.

برایشروع کار کافی است از منوی Start وارد Run شوید. سپس هر یک از دستوراتموجود در ستون دستور را تایپ نموده و سپس Enter بزنید تا بلافاصله برنامهمورد نظر اجرا گردد.


برای مشاهده این لیست به ادامه متن مراجعه نمایید

ترفندهای رجیستری 3

ترفندهای مورد بحث در این مطلب:

  1. پنهان کردن درایو ها
  2. جلوگیری از لنگر انداختن dll. ها در حافظه
  3. اخطار پر شدن هارد دیسک
  4. پسورد Dial-up Connection
  5. حذف Internet Options
  6. حذف shutdown از استارت منو
  7. بدون AutoRun
  8. حذف All Programs از استارت منو
  9. حذف UserName از استارت منو
  10. خلاص شدن از شر BalloonTip ها